Біля Шацька – «розборки» з стріляниною. ОНОВЛЕНО

Близько 50 молодиків, озброєних трубами, травматичними пістолетами та помповими рушницям не пускають представників Алли Байди на територію ПП «Флора» у селі Ростань Шацького району.

Станом на 16:15 19 липня на місці перебувають дві групи чоловіків: перша – представники та їхня охорона, друга – невідомі у балаклавах, які власне й перегородили прохід. Між ними кордон міліції, яка намагається не допустити відкритого протистояння.

Йдеться про конфлікт між людьми, що претендують на підприємство «Флора», яке займається вирощуванням лохини.

Юристи Алли Байди, яка згідно із рішенням Апеляційного суду Волинської області відстояла своє право на володіння майном ПП “Флора”, вимагали пропустити їх на територію підприємства. Однак їм перегородили дорогу невідомі у балаклавах, які не представилися. Від їхнього імені говорив В’ячеслав Поляков, який казав, що він директор підприємства і відмовляє їм у проїзді.

Раніше не обійшлося без стрілянини – коли представники Байди почали рухатися в напрямку підприємства, невідомі у балаклавах відкрили вогонь. Наразі інформації про постраждалих немає. Постоявши до вечора та не отримавши допомоги від міліції, представники Байди з охороною поїхали з місця події.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО СТРІЛЯНИНУ БІЛЯ ШАЦЬКА

Фактично цей конфлікт став продовженням історію боротьби за підприємство між колишнім директором Михайлом Мигелем із одного боку та київськими підприємцями Ігорем Діденком, Сергієм Бондарчуком та їх представником В’ячеславом Поляковим.

Раніше Полякову вдалося через суд відстояти законність усунення Мигеля від керівництва підприємством, хоча сам Мигель назвав таке усунення рейдерським захопленням підприємства. Відбувалося це у 2012-2013 роках. Більше про інцидент читайте тут.

Щоб таки повернути підприємство, Мигель вирішив підтримати позицію Алли Байди, яка оскаржила право чоловіка Юрія дарувати без її згоди підприємство самому ж Мигелю. Завдяки цьому він розраховував скасувати дію наступних актів, якими частки підприємства передали опонентам – Діденку та Бондарчуку.

Про перебіг судового процесу у справі ПП «Флора» читайте тут.