Волинська волонтерка закликає вчити дітей військових англійській

Волинська волонтерка Наталія Соколова просить небайдужих долучитися до ініціативи Ковельського центру допомоги військовим та навчити дітей воїнів англійської мови. Активістка запевняє, що в інших містах України такий проект теж можливий.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Стикнулися з тим, що дітки загиблих і поранених, яких відправляли цього літа за кордон на відпочинок, в сім”ї, дуже пагано знають іноземні мови..» – запевняє Соколова.

Відтак, у волонтерів з’явилася ідея організувати мовні курси для цих дітей. До створення англомовного клубу долучилася координатор Ковельського центру допомоги 51 ОМБР Людмила Савіна, мешканка Бельгії Angelika Valerievna та школа іноземних мов «Euro Future».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: НОВА ІНІЦІАТИВА НА ВОЛИНІ: ДІТЕЙ ГЕРОЇВ ВЧИТИМУТЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

Діятиме проект у Ковелі. Англійську вивчатимуть 17 дітей Героїв.

Наталія Соколова закликає активістів зі всієї України скористатися їхнім досвідом, підтримати проект та організувати подібні курси у своїх містах.

«ДАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ НАШИМ ДІТЯМ РОЗВИВАТИСЯ ТА ВЧИТИСЯ, ІНТЕГРУВАТИСЯ..продовжувати навчання за кордоном! Дайте їм шанс…», – пише жінка.

За словами Соколової, мовні школи йдуть на зустріч волонтерам та пропонують знижки на навчання, а для певних категорій учнів та безпосередньо дітей військових – курси безплатні.