На Волині хочуть створити базу «хероїв тилу і фронту»

У волонтерському середовищі Волині обговорюють ідею створити базу нечесних військових.

Про це в Facebook пише Оксана Добровольська.

Публікуємо її допис без змін та правок:

Чи то настрій в мене такий сьогодні, чи то я така вредна. Але хочу спершу порадитись з вами, друзі. В зв”язку з певними обставинами і людьми виникла в мене ось така ідея… Ні для кого не секрет, що на жаль, поки одні хлопці героїчно воюють, інші в цей час просто ганьблять українську армію. П”янки, обмани, крадіжки, розпродаж амуніції і т.п.

Моє чітке переконання: навіть, якщо ти воював, це не дає тобі право поводитись в тилу як бидло (вибачте за висловлювання). Браві вояки, можете кидати в мене каміння, але людина має залишатися людиною. Я б сама пішла на фронт в перший же день, якби хтось глядів мою дитину. І повірте, чекати і допомагати зовсім не легше, ніж воювати…

Прийшов час, коли виснажені всі, тому волонтери не зобов”язані надавати допомогу тільки тому, що ти в формі. А якщо ти у формі, то носи її гідно, а не ганьби, якщо пропив 1000 гривень, то не проси потім цю 1000 гривень у волонтерів. Дуже прикро, коли допомогу отримують ті, хто її реально не заслужив, а відслідковувати подібну інформацію не так легко. Мені особисто набридло мовчки спостерігати. Крім того, я теж обпеклася на подібному. А тепер по суті.

Є ідея створити публічну Всеукраїнську базу отаких хероїв тилу і фронту, бо на фронті теж не все чисто. Можливо, десь така вже є? Надіюсь, хоч тоді якось ситуація буде змінюватись на краще, або принаймі волонтери будуть попереджені. Чи варто це робити і як краще це організувати? Пропозиції в коментах.