Волонтер про «справу 21-го»: у вину бійців вірить тільки одна особа

Єдина людина, яка вірить у провину 21 бійця 51-ї бригади, котрих судять у Володимирі-Волинському, – це новий державний обвинувач із Одеси.

Таке припущення у соціальній мережі Facebook висловив адвокат Василь Нагорний, який безкоштовно захищає бійців.

Подаємо враження волонтера від сьогоднішнього судового засідання без жодних правок і змін:

«Володимир сьогодні. Суд над 21 бійцем, вона ж «запорізька справа».

1.Розгляд відбувся, обвинувальний акт зачитали. Подальший судовий розгляд буде здійснюватись за порядком, який запропонували адвокати, пропозицію прокурорів суд відхилив

2.На наступному засіданні, 20.08.2015 року об 11 год. почнемо досліджувати докази, які представить прокуратура, на підтвердження вини бійців..

3.Сьогодні було небагато людей, всіх збили з пантелику вчорашні чутки про зрив засідання. Бійці сподіваються, що 20 серпня – прийде більше небайдужих.

4.Чим більше дізнаюсь про обставини справи- тим більше переконуюсь, що політики, зради, брехні, злочинної бездіяльності командирів в ній набагато більше, ніж справедливості.. Певно вже луцький військовий прокурор та суддя мають величезні сумніви у винуватості бійців. Єдиний, хто, по-моєму, ще горить “інтузізіазмом” направити бійців до в’язниці- це новий державний обвинувач, який приїхав з Одеси, з прокуратури Південного регіону… Думаю, що по ходу засідань всіх остаточно переконаємо)))

5.Знову звертаюсь, до небайдужих сильних меценатів, допоможіть реалізувати деякі ідеї. Бійці мені гонорарів не платять і не можуть платити… це ВІП-клієнти. Та й кошти потрібні не для гонорару…»