Володимир-Волинський: активісти каратимуть хамів на дорогах

У Володимирі-Волинському активісти організують спільний рейд з даішниками проти «хамів» за кермом.

Про це володимир-волинський активіст Андрій Кандиба написав у групі «АнтиАвтоАндони Володимира-Волинського» у Facebook.

Завтра, 18 липня, у Володимирі-Волинському відбудеться громадський рейд проти «автоандонів», які порушують правила дорожнього руху. Приєднатися до перевірки порушень на дорозі закликають усіх мешканців міста. Збираються активісти о 10-11-й годині біля Володимир-Волинського вищого професійного училища навпроти ринку.

«Усім, хто зацікавлений у змінах – ласкаво просимо! Усі хто боїться, приходьте теж,- ми навчимо Вас не боятися. Разом з нами ми і наші друзі, підтримка телебачення та журналістів, інспектори дорожнього руху, наклейки та сертифікати водіям, про те, що вони у майбутньому не будуть порушувати ПДР зупинки авто», – йдеться у дописі.

Громадські діячі обіцяють клеїти наклейки водіям, які «не погоджуються із Законом», а складати протоколи будуть на хамів.

Окрім того, Кандиба зазначив, що усі події будуть знімати на відео, тож в разі оскарження дій активістів у суді, вони все одно виграють. Також на рейді будуть присутні юристи.

У кінці акції активісти руху отримають наклейки, які залишаться.

«Усім підприємцям ринку дамо можливість «затарити» свій ларьок до початку акції. Усі питання щодо парковок, в швидкому часі вирішаться на сесії міськради. Підтримка «легіону активістів» першочергова необхідність! Досить гнути матюки в пробках. Гайда до діла!» – закликає володимир-волинський діяч.