У Нововолинську пікетували прокуратуру

Близько 40-ка представників громади Нововолинська прийшли на пікет під міську прокуратуру. Головна причина – незадоволення місцевою прокуратурою та прокурором особисто.

Пікет відбувся 17 липня, ‒ пише видання Буг.

За дорученням учасників пікетування, голова ГО «Нововолинська координаційна рада НРУ» Володимир Мигас написав заяву із посиланням до Президента України, Генерального прокурора України та Голови Служби Безпеки України.

Витяг із заяви:

«В першу чергу виступаємо проти прокуратури і персонально проти прокурора міста Шпоти, оскільки саме прокуратура має стежити за дотриманням законності і слідчих органів, і судів, і чиновників. Переконані, що українці піднялися на повстання не за Євросоюз, не проти Януковича, а за гідне життя в цивілізованій і головне справедливій державі Україна.

У підтвердження своїх вимог наведемо приклади справ, по яких (на наш погляд) прокуратура захищає злочинну сторону:

  1. Знищення та викрадення підприємства по наданню послуг кабельного телебачення «Львівська жінка». Побиття власника «Львівської жінки» Христини Кравець (наслідки побиття стали причиною її смерті)
  2. Розкрадання активів ВАТ «Остастка»
  3. Виселення двох малолітніх дітей квартирним шахраєм
  4. Зловживання влади та фальсифікація документів міською владою при відділенні земельних ділянок по вулиці Мічуріна
  5. Прокуратура та МВС у Нововолинську не бажають розслідувати злочини, які знищують вугільну промисловість
  6. Викрадення дачного будинку в сім’ї Дронових
  7. Небажання розслідувати справу Нововолинського педофіла із ПТУ №1».

Представники громади міста викликали прокурора міста Олександра Шпоту. За деякий час він вийшов до пікетувальників. Не простоявши навіть 15-ти хвилин, Шпота повернувся в будівлю прокуратури.

«Із своєї бездіяльності прокурор зрадив присягу, яку він давав на вірність народу України. Олександр Шпота не виконує Закон України «Про прокуратуру» та «Конституцію України». У Нововолинську процвітає злочинність та наркоманія. Я вважаю, що не можна тримати таку людину на посаді прокурора. Він абсолютно нічого не робить для боротьби із злочинністю у нашому місті», ‒ каже голова ГО «Україна + Польща» Анатолій.

Голова незалежної профспілки гірників України шахти №1 «Нововолинська» Анатолій Мухамеджанов розповів, що: «шахтарі уже 3 місяці не отримують заробітну плату. Прокуратура повинна вирішувати ці проблеми».

Пікет тривав близько години.

DSC0045_tn DSC0050_tn DSC0063_tn DSC0066_tn DSC0069_tn DSC0075_tn1-1024x679 DSC0081_tn DSC0087_tn DSC0091_tn DSC0092_tn