У Луцьку шукають водія авто, яке збило людину

Камери відеоспостереження одного із магазинів обласного центру зафіксували ДТП. Водій легковика на високій швидкості виїхав на тротуар, збив чоловіка і зник з місця  події.

Автопригода трапилася поблизу вулиці Потебні у Луцьку ще 14 липня близько 14:00, – повідомляє ВОДТРК.

Постраждалий до правоохоронців поки що не звертався. Однак Леонід, працівник магазину, камери якого і зафіксували автопригоду, розповів, що на другий день потерпілий прийшов до них з проханням показати відео.

«Потерпілий на другий день прийшов в магазин і каже, чи можна побачити- мене збила машина. Ми йому показали і кажемо – чоловіче звернись в правоохоронні органи – нехай шукають. Він якось невміло і боязко на це відреагував. На скільки я знаю — він туди не звертався. Хоча каже, що порвало сухожилля і потрібно робити операцію», – зазначив працівник магазину.

Начальник сектору УДАІ України в області Олександр Паламарчук каже, що водії часто тікають з місця ДТП. Але особу порушника часто вдається встановити з допомогою відеозаписів.

«З початку року зареєстровано 15 таких випадків, коли були травмовані люди, або навіть, загиблі.  Водії, коли скоїли ДТП і їх розшукали кажуть, що перелякалися», – розповів Олександр Паламарчук.

У Державтоінспекції зацікавилися випадком, що трапився у Луцьку. Обіцяють детально вивчити відео та встановити особу водія, який збив чоловіка.

Також правоохоронці сподіваються, що прийнята Верховною Радою постанова про встановлення камер відеоспостереження на найбільш небезпечних ділянках доріг допоможе встановленню порушників правил дорожнього руху і розкриттю злочинів на автошляхах.