Пам’ятник Небесній Сотні поставлять за планом, ‒ Романюк

Луцький міський голова Микола Романюк дискусію навколо вигляду пам’ятника Героям Небесної Сотні назвав передвиборчим сезоном.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Поспілкувався з секретарем міської ради С.А.Григоренком, який був запрошений на засідання депутатської комісії, де піддавалося критиці будівництво Меморіальної Стели Волинським Героям Майдану та надмогильного пам’ятника Герою України Василю Мойсею. Також висловлювалися претензії стосовно влаштування надмогильних пам’ятників загиблим під час АТО на Алеї Почесних поховань в с. Гаразджа. На комісії також були присутні деякі представники громадськості міста. Висновок ‒ передвиборчий синдром!!! Саме страшне, що піар роблять на пам’яті загиблих на Майдані та під час АТО. Але лучани мудрі. Вони бачать хто є хто!» ‒ написав мер.

Романюк зазначив, що Меморіальна Стела волинським Героям Майдану та надмогильний пам’ятник Василю Мойсею будуть споруджені за тим варіантом проекту, який погоджений безпосередніми учасниками подій на Майдані та родиною Мойсея. Вони будуть зроблені до Дня міста ‒ 23 серпня цього року;

«Щодо надмогильних пам’ятників та навколомогильного впорядкування загиблим під час АТО і похованих на Алеї Почесних поховань на кладовищі в с.Гаразджа. Облаштування буде проведено до середини жовтня цього року згідно з проектом, погодженим особисто мною з родинами загиблих», ‒ написав мер.