«Озерний вітер» зустрічав гостей запашним чаєм та бойовим гопаком

У Луцьку відбулося відкриття креативного простору “Озерний вітер”.

Родинне гніздо Покальчуків презентували 17 липня.

Від пів на шостої по вулиці Ковельській розтягнувся ланцюжок лучан, які прямували до “Озерного вітру” – на відкриття креативного простору завітали понад 150 гостей.

Священники освятили хрест, встановлений при вході на подвір’я. Після цього організатори запросили гостей до імпровізованої сцени.

Для гостей творці креативного простору підготували частування  -смачний чай та печиво. На відкритті можна було придбати волинські чаї, вирощені з любов’ю на території креативного простору та названі  “на честь” районів Волині . Усі кошти, вилучені від продажу, будуть спрямовані на розвиток креативного простору.

Спогадами про родину Покальчуків поділилася сусідка  Лідія Пархомівна, всі охочі могли ознайомитися з творчістю Юрка Покальчука. Чекала на гостей і виставка фотографій унікальних волинських хрестів з колекції Петра Савчука.

Волонтери Марія Доманська та Сергій Рижков розповіли про ідею креативного простору та напрямки, які будуть розвивати у межах обійстя Покальчуків. Тут дітки зможуть займатися народними промислами та творчістю, усі охочі зможуть дізнатися більше про красу Волині. Також у креативному просторі виготовлятимуть чаї.

Координатори розповіли, що робота над “Озерним вітром” ще не завершена – у майбутньому планують розмалювати стіни та збудувати чаївню. Усіх охочих запрошують у майбутньому долучитися до родинного гнізда Покальчуків.

Гості креативного простору охоче ласували чаєм та невимушено спілкувалися, сидячи на траві та навіть грали у шахи.

Особливо сподобалося свято діткам –  передбачили дитяче містечко, м’ячики, а розважали їх веселі клоуни. Також організували майстер клас з гончарства, плетіння вінків та оригінальних птахів з трави. Найбільші сміливці бралися за мечі та рушниці, які представляли учасники Козацького стрілецького братства з Луцька.

Неабиякий захват у присутніх викликали юнаки, що показували свою майстерність у бойовому гопаці.

Наприкінці Марія Доманська подякувала усім, хто долучився до створення казки в “Озерному вітрі”.