Оштрафували заступника директора луцької автошколи, що допомагав «купляти права» (оновлено)

Заступника директора ПП «Автомобільна школа АС» Сергія Бучка рішенням Луцького міськрайонного суду 10 квітня оштрафували на 20 400 гривень.

Про це йдеться у звіті прокурора Луцька про стан законності на території міста перед міською радою.

Правоохоронці встановили, що Бучко одержав від слухачів групи ПП «Автомобільна школа АС» хабар за вплив ним на працівників Центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування Луцька, Луцького, Ківерцівського, Рожищенського районів УДАІ УМВС України у Волинській області.

«Впливав» заступник директора для позитивного рішення про здачу слухачами іспиту із знання правил дорожнього руху, та, як наслідок, отримання посвідчення водія.

Публікуємо витяг зі звіту прокурора Луцька, який оприлюднений на сайті Луцької міської ради:

Крім цього, прокуратурою міста направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України, заступника директора ПП “Автомобільна школа АС” Бучко С.О., який одержав від слухачів групи ПП “Автомобільна школа АС” неправомірну вигоду за вплив ним на осіб, уповноважених на виконання функцій держави, а саме працівників Центру надання послуг пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування м. Луцька, Луцького, Ківерцівського, Рожищенського районів УДАІ УМВС України у Волинській області, з метою прийняття останніми позитивного рішення про здачу слухачами іспиту із знання правил дорожнього руху, та, як наслідок, отримання посвідчення водія. Вироком Луцького міськрайонного суду від 10.04.2015 Бучко С.О. засуджено до покарання у виді штрафу в розмірі 20400 грн., зі спеціальною конфіскацією коштів, одержаних внаслідок вчинення злочину.

Документ можна переглянути тут: http://www.lutskrada.gov.ua/prescription/pro-informaciyu-prokurora-mista-lucka-pro-stan-zakonnosti-zahody-shchodo-yiyi-2