Нововолинськ: демобілізовані створили спілку ветеранів

Ініціативу створити власну громадську організацію виявили активні демобілізовані з зони бойових дій нововолинці.

Вчора відбулись установчі, збори під час яких було затверджено назву, управління та статут організації. Відтак повне її найменування звучатиме як ГО «Нововолинська спілка ветеранів АТО», ‒ повідомляють у прес-службі Нововолинської міської ради.

Згідно зі статутом, спілка має на меті об’єднати ветеранів війни, сприяти консолідації та координації зусиль у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту своїх політичних, економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги членам громадської організації.

Також чоловіки планують брати участь у громадсько-політичній діяльності; проводити масові заходи; активно долучатися до організації виховання у молоді та підлітків патріотизму, готовності до захисту України та багато іншого.

Очолив ветеранську організацію Олександр Кондисюк. Майор 51-ої бригади, якого уже записали в ряди загиблих, проте він виявився живим. Олександр пробув у полоні чотири місяці і таки повернувся додому. Його кандидатуру на посаду керівника спілки хлопці підтримали одноголосно.

Наразі документи на створення громадської організації направлені в органи юстиції. Як тільки «Нововолинська спілка ветеранів АТО» буде офіційно зареєстрована, відразу розпочнеться прийом заяв для вступу.