На Волині назбирали 2 тонни допомоги бійцям

15 липня з подвір’я Свято-Вознесенського храму з благословення декана Горохівського деканату, настоятеля Свято-Вознесенського храму м.Горохова УПЦ КП отця Андрія Сидора вже всьоме відбула вантажівка з гуманітарною допомогою для наших воїнів-захисників.

Цього разу вже вкотре вирушили в далеку дорогу волонтери Віктор і Олександр Магурчаки і Анатолій Пушкін, ‒ пише сайт Горохів ‒ моє місто.

Повезли волонтери близько 2 тонн вантажу, в основному продукти харчування ‒ консервації, сало, картоплю, овочі та ягоди, запашний домашній хліб від господинь сіл Бистровиця і Підбереззя, печиво, здобу та адресні передачі солдатам від рідних Горохівського та Любешівського районів.

Щораз важче і важче стає займатися волонтерською діяльністю. У зв’язку зі скрутним матеріальним становищем, люди не в змозі допомагати так активно, як з початку військового протистояння російському агресору, тому ми, горохівські волонтери та активісти, вирішили увійти до складу єдиної всеукраїнської бази Волонтерського центру Легіону Свободи, ‒ пише видання.

Вантаж цього буса допомогли сформувати продавці Горохівського ринку, жителі сіл Бистровиця, Скобелка, Підбереззя та Лемешева. Координуючи свої дії з центром волонтерів Легіону Свободи, значну кількість вантажу доставили з Любешова.