У Луцьку хочуть власну поліцію

Відділ муніципальної дружини хочуть реформувати в Департамент Муніципальної Поліції Луцької міської ради.

Такий проект рішення зареєстрований в порядку денному сесії ради, яка відбудеться 29 липня.

Відповідно до проекту планують збільшити штат структури, змінити назву на Департамент муніципальної поліції Луцької міської ради, змінити форму працівників, розширити ряд повноваження в сфері дотримання правил благоустрою Луцька, проведення демонтажів незаконно розташованих конструкцій на території міста,.

Також пропонується створити групу швидкого реагування на термінові звернення.

“Ці зміни сприятимуть оперативному вирішенню виявлених проблем та правопорушень, уникненню неефективної роботи, бюрократичних процедур та встановленню прозорих управлінських рішень, посиленню відповідальності громадян в тому числі і посадових осіб”, – вважають у відділ.

Структура департаменту складатиметься з:
– відділу протидії стихійній торгівлі;
– відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста;
– сектору демонтажу

“Створення даної структури позитивним чином вплине на збільшення рівня довіри мешканців міста до міської влади. Оперативне реагування департаменту на проблеми мешканців викликатиме позитивний імідж серед населення, що допоможе людям відчути, що вони не кинуті сам на сам з власними проблемами, в тому числі і побутовими. Розширення повноважень усуне бюрократичне коло, що утворюється при вирішенні ряду питань, особливо пов’язаних з незаконним розташуванням на території кіосків, гаражів, об’єктів торгівлі чи інших конструкцій та самовільному зайнятті земельних ділянок, порушенні проведення земеляних робіт, відновленні благоустрою тощо”, – кажуть муніципали.