Луцьк: у центрі зайнятості повісток в армію не видають

У Луцькому міському центрі зайнятості безробітним чоловіками ніхто повісток не вручає, натомість пропонують працевлаштуватися у армію за контрактом.

Про це розповів директор Луцького центру зайнятості Едуард Неймарк, – пише Волинський інформаційний портал.

Контрактна служба, як пояснив він, для безробітного є звичайною вакансією, які пропонує центр зайнятості спільно із військовим комісаріатом. Проводяться ярмарки вакасій, на які запрошують чоловіків. Таких вже провели дві, один із безробітних зацікавився можливістю працевлаштування в армії, тож навіть довго про це розпитував у представника військкомату.

«Ні у якому випадку тут не видають ніяких повісток. Виключно про контракт розповідають», – наголосив Неймарк. Також при вході у міський центр зайнятості у залі для самостійного пошуку роботи є цілий стенд, присвячений військкомату, можливостям працевлаштування на контрактній військовій службі.

«Ми постійно розповідаємо про це відвідувачам», – зазначив посадовець. Утім повідав, що військкомати беруть інформацію про безробітних у центрі зайнятості.

Згідно із законодавством, її зобов’язані таки надавати. Але за весь час лише двоє чи троє чоловіків зняли з обліку, оскілки їх призвали на військову службу. Хоча, відмічає Неймарк, до центру зайнятості стало менше звертатися чоловіків, особливо випускників вузів.