Громадська рада при ОДА не хоче Колісника

Громадська рада при Волинській ОДА висловила обурення призначенням на посаду заступника начальника облуправління лісового та мисливського господарства Романа Колісника – сина скандального екс-начальника цього управління Богдана Колісника.

Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на президію громадської ради при ОДА.

Нагадаємо, Державне агентство лісових ресурсів дозволило проходження стажування Романа Колісника (сина скандального екс-начальника цього управління) на посаді заступника начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Громадська Рада при Волинській ОДА через президію звернулась до Президента України, голови Державного агентства лісових ресурсів України та до голови Волинської облдержадміністрації і наголосила на неприпустимості призначення у органи виконавчої влади та територіальні підрозділи центральних органів влади осіб, які працювали за режиму Януковича, перебували у партіях і громадських об’єднаннях, дії яких були спрямовані на підтримку режиму та проти територіальної цілісності України, були у Партії Регіонів та Комуністичній партії України.

Варто прискорити, зауважують громадські діячі, запровадження відкритих конкурсів та публічних кадрових слухань на посади усіх рівнів за участю громади та на території громади. Такі публічні кадрові слухання розроблені кадровою комісією громадської ради при Волинській ОДА і показують свою ефективність.