Волинський інтернат купив пелети у екс-конкурента Мартиняка

Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат купила 132 тонни пелетів у ТОВ «Цунамі», співзасновником якого екс-кандидат в нардепи по округу №20 Володимир Вдовенко.

Пропозицію «Цунамі» акцептували 10 липня, – повідомляють у Віснику державних закупівель.

Пелети купили на загальну суму 316 800 гривень, тобто по 2400 гривень за тонну. Їх поставлятимуть у Володимир-Волинський інтернат до кінця року.

Співзасновниками ТОВ «Цунамі» є Володимир Вдовенко та Руслан Деречинський. Обоє внесли у статутний капітал по 5 450 000 гривень.

Нагадаємо, Вдовенко балотувався під час парламентських виборів по округу №20, де у підсумку перемогу отримав Сергій Мартиняк. Під час кампанії він відзначився тим, що агітував за себе у віршованій формі.

Також кандидат досить своєрідно написав про свої політичні погляди у біографії на офіційному сайті.

Володимир Вдовенко ніколи не був у жодній партії і біля владного корита. Він – абсолютно нове обличчя в українській політиці.

Набувши великого юридичного досвіду боротьби з бюрократією і злочинною владою, озброївшись психологією переможця, хоче скористатися мандатом довіри своїх виборців з єдиною метою – у Верховній Раді України на ділі відстоювати інтереси людей, бути голосом совісті своїх земляків, вирішувати їх щоденні проблеми.

Він знає, що болить простим людям і як знайти на це раду.

Завжди йде за порадою до Тараса Шевченка і твердо сповідує один з його великих заповітів:

Моліться Богові одному – моліться Правді на землі!

Таблиця1