Волинські добровольці, які вимагають відставки Авакова, зробили заяву

«Волинське обласне об’єднання учасників АТО та волонтерського руху» не є офіційним представником добровольчих батальйонів, – йдеться в заяві організації.

Нагадаємо, 14 липня за участю представників об’єднання відбулась прес-конференція, однією з тем якої стало ставлення колишніх і нинішніх воїнів АТО до ситуації в Мукачевому та до перебування міністра внутрішніх справ  на своїй посаді. На думку членів ГО Арсен Аваков має піти у відставку.

Відповідне рішення прийнято на загальних зборах «Волинського обласного об’єднання учасників АТО та волонтерського руху» 13 липня, – кажуть члени ГО.

Далі публікуємо їхню заяву без змін та правок:

Ми надзвичайно вдячні представникам ЗМІ за доведення цієї нашої позиції до широкого загалу. Проте у зв’язку з виникненням несподіваних для нас оцінок, змушені внести ряд уточнень для ЗМІ:

Позиція «Волинського обласного об’єднання учасників АТО та волонтерського руху», членами яких є колишні і нинішні представники добровольчих полків і батальйонів, може не співпадати з офіційними позиціями вищезгаданих добровольчих формацій.

З коментарями щодо офіційної позиції добровольчих підрозділів, в т.ч. числі і полку «Азов», рекомендуємо звертатись виключно до уповноважених представників цих підрозділів.

«Волинське обласне об’єднання учасників АТО та волонтерського руху» не є офіційним представником жодного з вищезгаданих підрозділів, хоча, в рамках виконання статутних завдань, може співпрацювати з діючими бойовими підрозділами, що перебувають в зоні АТО.

ГО