Володимир: вручили ордени родичам загиблих Героїв

Відзнаки родинам загиблих у АТО бійців вручили у Володимирі-Волинському.

Родичі загиблих бійців отримали ордени з рук голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, ‒ повідомляють у прес-службі Володимир-Волинської міської ради.

Указами Президента України високі нагороди були присвоєні їм посмертно, тож отримувати бойові ордени та медалі прийшли діти, дружини та батьки.

«Ніякими відзнаками, жодною матеріальною підтримкою не замінити вам, шановні родини, ваших синів, чоловіків, татусів, ‒ зазначив у зверненні до родичів загиблих Володимир Гунчик. – Але вклонитися їх подвигу, прикладу героїчної самопожертви, вшанувати світлу пам’ять ‒ наш обов’язок».

У цей день за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня були нагороджені сім’ї Дмитра Головіна та Ігоря Упорова з Володимира-Волинського, Миколи Ларіна з Устилуга, Руслана Голяновського з Горичева, Сергія Проця з Хотячева, Петра Сусваля з Жовтневого.

Медаль «Захиснику Вітчизни» отримали родини майора Леоніда Полінкевича з Володимира-Волинського, Миколи Бондарука з Заріччя і Віталія Ліщука з Зорі.