У Луцьку виселяють родину з малям

На вулиці Стрілецькій у Луцьку виконавча служба силоміць виселяє з квартири родину з дитиною поки чоловіка немає в межах міста.

Про це повідомляє ВолиньPost.

До квартири, що знаходиться на вулиці Стрілецькій, 51, серед білого дня увірвалися представники виконавчої служби і міліція. За відсутності господарів, вони висвердлили замок та проникли всередину.

За словами очевидців, міліціонер зачинився в пустій квартирі.

Зазначимо, що виселяють сім’ю з малолітніми дітьми, поки вони перебувають за межами міста.

На момент прибуття журналістів, на місці події були присутні представники виконавчої служби та міліції, які сварились з представником господарів будинку, їх родичами та сусідами.

«Господарі належним чином були повідомленні про проведення виконавчих дій, а отже, коли вони відсутні, закон дозволяє нам проводити виконавчі дії примусово», – державний виконавець Лілія Радчук.

Адвокат сім’ї Олександр Чикиринда розповів, що повідомлення про виселення було просто встромлене в двері і його ніхто не бачив, а на самому документі нема розписки про одержання.

Він проінформував, що близько обіду до нього зателефонувала родичка сім’ї і розповіла, що біля квартири зібрались правоохоронці.

«Я приїжджаю, бачу – свердлять, знаючи, що людей нема. Це вже що? Виселення? Це не виселення, це вже безчинство. Закон каже чітко: треба повідомляти про такі дії. Ніхто нікого ні про що не повідомляв. Це перевищення влади із використанням влади», – обурюється правозахисник.

Матір чоловіка сімейства Ольга Копанієць розповіла, що їй про примусове виселення повідомили сусіди родини.

«Мені сусіди подзвонили, що на вашому поверсі та у ваші двері лізуть, дрелять, відкривають. Я приїжджаю, бачу вже наш адвокат свариться: «Що ж ви таке робите?, а вони його не слухають, відкривають двері та йдуть до середини, самостійно описують. Поскладали гроші, дорогоцінності – ми описуємо. Діти зараз приїдуть з Києва, що вони тут побачать», – пожалілась жінка.