У Єремеєва критикували більшість нардепів за провал «молочного» закону

Депутатська група «Воля народу», яку очолює Ігор Єремеєв, розкритикувала фракцію «Самопомочі», частину БПП та групу «Відродження», які провалили їх законопроект про надання тимчасового права Кабміну на регулювання ціни на молоко та боротьбу з фальсифікацією молочних продуктів.

Текст критичної заяви розмістили на офіційному сайті «Волі народу» 16 липня. Публікуємо його без правок:

Селяни сьогодні є найбільш вразливою верствою населення. Нині в приватних домогосподарствах країни утримується близько 2 млн. голів великої рогатої худоби, яка є годувальниками сільських родин. Гроші, отримані за здане молоко, іноді є їх єдиним джерелом доходу. За останній рік курс долару США виріс втричі, а закупівельна ціна літра молока в населення залишилась на рівні 2,2 грн.

Незрозумілою та антинародною є позиція депутата – мажоритарника від БПП Івана Рибака, який виступив категорично проти прийняття даного законопроекту та закликав депутатів не голосувати за нього, ігноруючи інтереси своїх же виборців, жителів сільської місцевості.

Фракція «Самопомочі», частина БПП та група «Відродження» проігнорували інтереси селян-власників корів та не дали можливості встановлювати державі мінімальну ціну закупки молока в населення.

А тому, саме ці політичні сили несуть відповідальність за подальше зубожіння сільського населення.

Депутатська група «Воля народу» неодноразово підіймала питання щодо звільнення з посади міністра АПК Павленка, та наша пропозиція до цих пір не винесена на розгляд Верховної Ради попри численні звернення.

Дискримінаційна політика закупівельників молока за підтримки ряду народних депутатів на даний час є не тільки неприйнятною, але й є антинародною, про що свідчать масові звернення громадян про термінове підвищення закупівельних цін на молоко в населення.

Нагадаємо, у травні 2015 року волинські селяни скаржилися, що підприємства групи «Континіум» боргують їм значні суми за молоко.