На Волині «жаліють» землю для прикордонників

Пульмівська сільська рада не хоче виділяти землю для Держприкордонслужби. Натомість її планують продати на торгах.

Про це 16 липня під час наради з земельних питань розповів голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик.

Губернатор повідомив, що Держприкордонслужба звернулася з проханням виділити 1,2 га землі поблизу села Пульмо Шацького району. Він додав, що після втрати Криму Держприкодонслужба втратила бази. Зважаючи на те, що багато прикордонників зараз служить на Сході України, губернатор зазначив, що було б доцільно виділити цю землю для організації відпочинку.

Проте голова сільської ради повідомив, що «ця ділянка буде виставлена на торги».

«Я нічого не маю проти торгів і наповнення місцевого бюджету», ‒ додав Гунчик. Проте, на думку губернатора, з цим питанням можливі маніпуляції. Водночас в.о начальника ГУ Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко зазначив, що раніше голова сам ініціював передачу землі прикордонникам, але потім рішення змінили, можливо, через незгоду депутатів.

Губернатор доручив Василенку разом з правоохоронцями «під мікроскопом» простежити за торгами та перевірити інші ділянки, які Пульмівська сільська рада виділила у 2014 році.