Луцьк: на ремонт позашкільного закладу витратять 5 мільйонів

Майже 5 мільйонів гривень витратять на ремонт корпусу №2 Луцького Палацу учнівської молоді.

У дирекції закладу запевняють, що ремонт відбувається за графіком, ‒ пише Район.Луцьк.

«Щоб потім, хто не в курсі, не казали, що тільки стіни пофарбували, то наголошую: приміщення утеплюють. Будуть замінені всі вікна і двері надвір, нове покриття підлоги, якісний дах, замість попереднього руберойдового. Має бути не тільки енергоощадно, а й комфортно», ‒ каже Юрій Оніщук, заступник директора ПУМу з адміністративно-господарської роботи.

Усередині передбачається нова стеля, косметичний ремонт стін, в глядацькому залі замінять крісла, встановлять нові світильники. Юрій Оніщук запевняє, що 15 жовтня звітний концерт закладу відбудеться в оновленій глядацькій залі.

Крім самої будівлі приберуть і прилеглу територію.

«Обов’язково попрацюють над колонами, поверхню, що зносилась і поросла травою, закладуть бруківкою, до речі, з візерунком, який ми погоджували з дизайнерами та архітекторами. Звісно, треба окультурити все, щоб воно було красиво і гармонувало між собою», ‒ впевнений Оніщук.

Завгосп ПУМу припускає, що до кінця року вдасться утеплити і пофарбувати головний корпус.

За даними Вісника державних закупівель, Луцька міська рада заплатить 4 657 197,05 гривні ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536», яке виграло тендер на проведення капремонту корпусу № 2. 24 червня під час сесії міської ради внесли певні зміни до бюджету, в рамках цього депутати погодили виділити ще 343 тисячі на цей ремонт.