Гунчик покритикував фіскальну службу за земельні договори

Фіскальна служба «відхрещується» від переукладання договорів на землю, через що бюджет області втрачає значні кошти від недоплачених податків.

Про це розповів голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик 16 липня під час розширеної наради із земельних питань.

Він зазначив, що податки на землю приносять великий дохід до бюджету. Водночас багато питань лишаються невирішеними через дисбаланс у роботі різноманітних структур. Гунчик розповів, що 14 липня отримав лист від фіскальної служби.

«Фіскальна служба працює тільки тоді, коли оформлені договори, і з них знімаються податки», ‒ сказав Гунчик.

Разом із тим у випадках, коли договір оформлений неправильно чи неоформлений взагалі, то ФС просить «повпливати» владу. Таку позицію Гунчик назвав «моя хата скраю».

«Таким чином завтра ми можемо спонукати безліч угод до непідписання чи внесення змін», ‒ зазначив губернатор. Внаслідок цього суб’єкти господарювання платитимуть за старими умовами або не платитимуть взагалі. Тому він наголосив на необхідності оскарження сільськими чи районними радами за поданням ФС у суді дію таких договорів. Поряд із тим він відзначив, що часто головам «по барабану» або вони не хочуть сваритися з підприємцями.