Фотоконкурс від Волинського Агентства Розслідувань

Інтернет-видання Волинське Агентство Розслідувань оголошує фотоконкурс «Я – українець». Переможцям дістануться призи від фотомагазину «Зебра» та майстерні сучасного вишитого одягу «Чічка».

Фотоконкурс триватиме з 16 липня до 13:59 23 серпня.

Фотоконкурс відбуватиметься на сторінках Волинського Агентства Розслідувань в соціальних мережах Facebook та ВКонтакте. Щоб стати учасником конкурсу, потрібно їх вподобати.

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ ВАР У ВКОНТАКТЕ

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ ВАР У FACEBOOK

У фотоконкурсі можуть брати участь фотографії на патріотичну тему. Тематика може бути різноманітною: у вишиванці, з зображенням тризубу, патріотичні татуювання тощо.

УВАГА! До участі допускаються фото людей будь-якої статі.

ЯК ВИЗНАЧАТИМУТЬ ПЕРЕМОЖЦІВ

Переможців визначатимуть за кількістю лайків до світлини. Буде два головних призи і два других місця. Тобто, два перші місця займуть фото, які наберуть найбільше лайків у Facebook і Вконтакте, два других – ті, що будуть другі за кількістю лайків.

УВАГА! Якщо за фото проголосує більше як 10 фейкових акаунтів, воно буде дискваліфіковане. Критерії визначення фейкового акаунту: мало друзів та відсутність дописів від власного імені, час створення, відсутність світлин. 

Отож, два головних призи: штатив «Weifeng WT3016» від фотомагазину «Зебра», вишиваний одяг від майстерні «Чічка», підібраний під переможця та подарункові сертифікати від книгарні “Є”.

УМОВИ УЧАСТІ У ФОТОКОНКУРСІ

Кожен учасник має право подати на конкурс не більше трьох фото, автором яких він є. Роботи приймаємо до 23:59 9 серпня на електронну скриньку fotovar@i.ua.

Учасник має право одночасно брати участь у конкурсі в обох соціальних мережах. При цьому фото, подані на конкурс, не повинні повторюватися.

Учасник, який подає фото на конкурс, мусить вказати:

– свої ім’я та прізвище;
– дату та місце зйомки;
– короткий довільний опис того, що зображено на фото (не полінуйтеся написати цікаву історію зображеного на фото, це збільшить ваші шанси на лайк від сторонніх);
– в якій із соцмереж опублікувати фото для участі в конкурсі (Facebook, ВКонтакте), а також адресу сторінки автора фото у цій соцмережі.

ОБМЕЖЕННЯ

Редакція залишає за собою право не допускати певні роботи до участі у конкурсі. Причиною може стати неякісне фото чи невідповідність тематиці. (При цьому редакція обґрунтовуватиме відмову).

ЯК ВІДПРАВИТИ ФОТО НА КОНКУРС

Аби подати фото на конкурс, учасник повинен надіслати свої роботи до 23:59 9 серпня на електронну скриньку fotovar@i.ua. При цьому у темі листа вказати: «На фотоконкурс «Я – українець».

Нові фото додаватимуться в альбом фотоконкурсу в соцмережах максимум протягом доби після того, як їх отримає редакція.

 

СПОНСОРИ

 

Майстерня вишитого одягу «Чічка». Виготовляє чоловічий, жіночий і дитячий одяг на замовлення. Художній розпис одягу, сумок і навіть взуття. Невеликі матеріальні витрати, дуже проста техніка виконання робить його доступним і можливим. В домашніх умовах ручний розпис допоможе додати нових ноток у вашому інтер’єрі, а одяг урізноманітнити і придати йому індивідуальність.

Контакти: +38 (068) 139-71-27 (Мар’яна).

Сторінка у Facebook

 

 

Фотомагазин «Зебра» розташований на вулиці Кравчука, 44 (навпроти Варшавського ринку). У магазині можна придбати фото- і відеотехніку, аксесуари до неї, фотосумки, зарядні пристрої, акумулятори, батарейки, карти пам’яті, навушники, MP3-плеєри, комп’ютерну периферію. Також у «Зебрі» друкують фото.

Контакти: +38 095 87 466 55; zebra-zebrochka@rambler.ru