Дослідження: зв’язка Романюк-Гунчик – одна з найвідповідальніших в Україні. ІНФОГРАФІКА

За інформацією проекту “Слово і діло” міський голова Луцька Микола Романюк і голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик виконали 44% і 40% обіцянок.

«Слово і Діло» пропонує вашій увазі новий рейтинг відповідальності українських мерів і губернаторів. Цього разу ми порівняли їх ефективність і об’єднали їх спільну відповідальність по кожному окремо взятому регіону.

Так, найефективнішою зв’язкою «мер-губернатор» став тандем обласного голови Харківщини Ігоря Райніна та міського голови Харкова Геннадія Кернеса. Такий результат вийшов тільки завдяки 65% відповідальності Райніна, тому що особливою ефективністю мер Харкова Кернес похвалитися не може.

Непогано справляються зі своїми обіцянками губернатор Черкаської області Юрій Ткаченко і мер Черкас Сергій Одарич, а також керівники Київщини, Житомирщини та Волині. В основному, знову ж таки, за рахунок високої відповідальності глав областей.

10286-1_uk_origin
Що ж стосується найменш ефективних глав регіонів і обласних центрів, то тут «здають» саме мери. Єдиними губернаторами, безвідповідальність яких сягає майже 50%, є глава Чернівецької області Олександр Фищук і Кіровоградської – Сергій Кузьменко.

10286-2_uk_origin