Активісти хочуть гроші на пам’ятник Небесній сотні дати військовим

Активіст «Автомайдану України» Олексій Дмитрієв пропонує витратити 800 тисяч гривень, які виділила Луцька міська рада для встановлення пам’ятника Василю Мойсею, на допомогу бійцям.

Про це він заявив 16 липня під час під час спільного засідання робочої групи громадськості та комісії міської ради з питань збереження історичного середовища.

«Пам’ятник не врятує жодного життя», ‒ вважає Олексій Дмитрієв. Він зазначив, що за кошти, які активісти виручили під час акції, купили форму для бійців, яку роздали за три дні. Він розповів, що місія «Чорний тюльпан» припиняє свою роботу через відсутність коштів на ремонт автомобілів. «Чи доцільно зараз використовувати 800 тисяч гривень на шмат матеріалу, який не врятує жодного життя?» ‒ спитав він.

Сергій Григоренко зазначив, що це риторичне питання і не варто забувати про інші сфери життя, які є, окрім війни. Він додав, що Герой України заслуговує на вшанування його пам’яті. Обговорення про неможливість встановлення пам’ятника він назвав «танцями на кістках».