Спецпризначенцям із Волині придбали потрібну техніку

Комп’ютерну, фото – та відео техніку придбали для потреб волинських правоохоронців, які виконують свої обов’язки на східному фронті.

Про це повідомляє виконавча дирекція БФ «Волинь-2014».

За словами виконавчого директора БФ Володимира Кривовича, ця допомога вже не перша, яку надали цим бійцям. Мова йде про один із спецпідрозділів із Волині.

«Ми придбали все, що вони потребували. Це: комп’ютерна та фото-відео техніка, а також інвентар для забезпечення необхідних умов життя на Сході. Загальна сума наданої допомоги становить близько 30 тисяч гривень. Це наша не перша і не остання допомога. Ми постійно тримаємо контакти з передовою і, коли виникають в хлопців якісь потреби, то ми оперативно намагаємося на них реагувати», – зазначив він.

Один із волинських бійців, які виконують свої функціональні обов’язки на східному фронті, подякував за надану допомогу та зазначив, що всі передані речі допоможуть правоохоронцям документувати та фіксувати правопорушення.

«Для того, щоб виконувати добре свої функціональні обов’язки на Сході України, інколи доводиться звертатися за допомогою до волонтерів та благодійників, які можуть допомогти в організації технічними засобами фіксації правопорушень», – каже він.