Луцький революціонер пішов у велику політику

Голова громадської організації «Автомайдан України» Олег Бондарук заявив про складання повноважень.

Відповідну заяву він оприлюднив на власній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Бондарук стверджує: «На початку революції в мене був вибір, споглядати події з екрану телевізора та кричати айайай, або йти і відстоювати право на краще майбутнє своє, своєї держави та всіх українців. Я зробив вибір в бік активних дій».

Сьогодні, переконує, стоїть перед аналогічним вибором.

«Лишатись громадським активістом та волонтером використовуючи громадську платформу, або долучитись до партійної платформи, за допомогою якої можна більш ефективно займатись боротьбою з корумпованою владою. Я схиляюсь на сторону активних дій. Проте це не означає, що я все кидаю і буду займатись виключно політикою», – йдеться в заяві.

Олег Бондарук запевнив, що складає повноваження керівника ГО «Автомайдан України» для того, щоб не було прив’язки його дій із рішеннями громадської організації.

«На теперішній час заступником керівника ГО «Автомайдан України» є Сергій Деркач, людина яка приймала активну участь у революційних подіях та волонтерських акціях. Я сподіваюсь, він зможе продовжити хороші починання, які регулярно робить автомайдан . Хочу подякувати всім членам організації, а також небайдужим людям що в тій чи іншій мірі допомагали у створенні організації та приймали участь у волонтерському русі», – написав Бондарук.