Луцьк: за ДТП із постраждалими забрали права і оштрафували

Лучанка сіла за кермо напідпитку, не впоралася з керуванням і протаранила автомобіль, водій якого отримав сильні забої грудної клітки.

За це жінку притягнули до кримінальної відповідальності, відібрали на рік водійські права та присудили штраф, – пише Під прицілом.

Раніше волинські ЗМІ писали про те, що за кермом авто був неадекватний чоловік, однак слідство встановило, що тоді керувала машиною його подружка.

ДТП трапилася ще у травні. Тоді п’яна жінка їхала по вулиці Глушець на швидкості 100 км/год. «Опель», на якому мчала лучанка, вдарився об бордюр, від цього автомобіль занесло і він протаранив «ВАЗ».

Внаслідок удару пасажирка «Жигулів» отримала закриту травму грудної клітки у вигляді закритого перелому кількох ребер. Постраждалу госпіталізували, а кермувальницю «Опеля» забрали на медичне освідування до Волинського обласного наркодиспансеру.

Невдовзі провадження надійшло на розгляд до Луцького міськрайонного суду.

Обвинувачена в суді цілком визнала свою вину і запевнила, що дуже шкодує про скоєне. Крім того, жінка розповіла, що вона вже заплатила потерпілій більше 25 тисяч гривень морального відшкодування.

Але постраждала просила стягнути з підсудної ще 5 тисяч гривень моральної шкоди та 5,6 тисячі гривень матеріальних витрат на користь Луцької клінічної лікарні.

Враховуючи те, що підсудна виховує малолітню дитину і характеризується позитивно, суд вирішив призначити їй покарння у вигляді штрафу.

Таким чином, згідно вироку Луцького міськрайонного суду, жінку позбавили водійських прав терміном на один рік, зобов’язали відшкодувати усі заявлені грошові вимоги та сплатити 3,4 тисячі гривень штрафу.