Лучанка 40 років не може приватизувати землю

Жителька Луцька не може прийняти у власність земельну ділянку, бо пакет документів оформлений неналежним чином.

Про це стало відомо 15 липня на засіданні постійної комісії Луцької міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту, – пише ВолиньPost.

Лучанка Галина Новосад, яка проживає на вулиці Винниченка користується земельною ділянкою понад 40 років, але не може її прийняти у власність.

Начальник управління земельних ресурсів Луцької міської ради Сергій Шабала зазначив, що потрібно піднімати документи і попередні рішення, адже ця земельна ділянка не була оформлена через неналежно сформований пакет документів.

«Треба підняти перше рішення і подивитись, на що було дано дозвіл, адже там перший дозвіл давали на розробку проекту відведення. Тому треба затверджувати проект відведення і надавати земельну ділянку. В неї є технічна документація, яку вона робила на відведення земельної ділянки. Ця земельна ділянка була в їхньому користуванні але не оформлена», – мовив Шабала.

Натомість він бачить два шляхи вирішення питання. Наприклад, варто проект відведення зробити належним чином або скасувати попереднє рішення.