Легендарний «кіборг» із Волині розказав про полон

Легендарний комбат-«кіборг» Олег Кузьміних, родом із Волині, поспілкувався із журналістами про своє чотиримісячне перебування у полоні.

Про це повідомляє ТСН.

Олег Кузьміних провів у полоні терористів так званої «ДНР» 124 дні. Він каже, що бойовиків цієї самопроголошеної структури тренують на полігонах у Ростовській області.

А звідти – озброєні і професійні війська перекидають в Україну.

Як відомо, вже 8 березня минулого року чоловік вже був на півдорозі до зони бойових дій. Із того часу комбат 90-го батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади постійно перебував в епіцентрі сутичок із противником.

А 1 грудня підполковник Кузьміних зі своїми людьми прибув у селище Піски. Тут, за лічені метри від ДАПу, батальйон здійснював штурмові дії, евакуйовував поранених із летовища, забезпечував «кіборгів» боєприпасами та матеріально-технічними засобами.

Вже 21 січня штурмова група на чолі з Олегом Кузьміних, виконуючи чергове бойове завдання поблизу Донецького аеропорту, потрапила в засідку бойовиків та була захоплена у полон.

Президент Петро Порошенко особисто нагородив військового орденом «За мужність» ІІІ ступеню. Олег поки що проходить відновлення після пережитого полону, потім, звичайно, повернеться до виконання своїх службових обов’язків.