Кадрова контрреволюція імені Колісника на Волині

2 червня нардеп Ігор Гузь написав, що владці роблять спроби повернути на посади екс-керівника Ягодинської митниці Романа Микитюка та екс-керівника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Богдана Колісника.

Якщо проти призначення Микитюка та його людей, зокрема нинішнього в.о. керівника Дмитра Якобчука, вже поламали багато списів, повернення людей Колісника до влади донині відбувалося тихо. Причиною для переходу цієї справи в публічну площину стало рішення свободівців йти з органів виконавчої влади. Останнім своє місце залишив керівник “лісового” управління Василь Мазурик.

Станом на 15 липня свободівець фактично залишається на чолі управління, бо заяву ще розглядають його керівники. Як стверджує посадовець, йому «не байдуже», хто буде керівником після нього, тому він зацікавлений у «непроходженні» людей Богдана Колісника.

Проте 14 липня голова Державного агентства лісових ресурсів Олександр Ковальчук підписав наказ «Про проходження стажування Колісника Романа Богдановича (на фото справа)» у волинському обласному управлінні. Йдеться про одного із синів Богдана Колісника. Інший – Зиновій нині є фігурантом кримінального провадження щодо махінацій у лісовій сфері.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО «ІМПЕРІЮ КОЛІСНИКА»

Стажування Роман Коліснкик має проходити із 15 до 28 липня на посаді заступника начальника управління. Проте волинські лісівники вже пророкують, що «стажування» стане постійним місцем роботи для Колісника. А в умовах звільнення Мазурика він може навіть очолити управління.

За схожою схемою «відбілювали» начальника міліції Києва Олександра Терещука. Спочатку міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нібито люстрував чиновника. Потім його відправили у Нацгвардію. Третій етап – Президент України Порошенко звільняє Терещука від люстрацію. Очевидно, до Колісника застосовують нову схему – «через сина».

Водночас люди Колісника намагаються приховати «гріхи», які вдалося викрити за часів керівництва самого Богдана Колісника. Так, наприкінці 2014 року у Звірівському мисливському господарстві, яке було «вотчиною» одіозного керівника управління, знищили всі документи, які могли б свідчити про розтрати, недостачі та земельні оборутки.

Саме тому судові процеси щодо повернення землі, приватизованої Колісником та його «ручним» екс-директором ДМ «МГ «Звірівське» Андрієм Шапоруком. Відсутність документів підтвердила перевірка Держфінінспекції.

Її результати активісти відділу протидії корупції «Самооборони Волині» передали голові Держлісагентства Олександру Ковальчуку, аби ще раз нагадати про персону Колісника. Незабаром запланована і особиста зустріч волинських активістів із Ковальчуком, аби розказати про інші факти зловживань родини Колісників: незаконні віп-полювання, земельні схеми, вивезення деревини за кордон тощо.

Однак, спостерігаючи за кадровою політикою чинної влади, у позитивний ефект таких зустрічей мало віриться.

До слова, в перший день стажування активісти Спілки афганців і “Самооборони Волині” зайшли до Колісника-меншого в кабінет і запропонували виїхати з Волині. Мовляв, він не достойний працювати в цьому управлінні.

Далі буде…

Антон БУГАЙЧУК