Історія від волонтера: зниклі бійці командирів не цікавлять?

По допомогу вже звернулися чотири бійці з проблемами невиплати коштів під час перебування на лікуванні.

Про це у соціальній мережі Facebook пише волонтер Василь Нагорний, який безкоштовно надає правові послуги військовим.

Нагорний пише, що до нього по допомогу звернулися вже четверо бійців з проблемами невиплати коштів під час перебування на лікуванні.

«Боєць потрапляє в шпиталь і йому чомусь припиняється грошове забезпечення. В частинах або годують обіцянками, або кажуть сам дурак, треба було повідомити, що ти в госпіталі, бо ми думали ти самовільно залишив частину. Я от дивуюсь, а командирів не цікавить, куди зникли їхні бійці??? Навіть після документального підтвердження, перебування в госпіталі та втручання військової прокуратури частини не виплачують заборгованостей», – йдеться в дописі.

Волонтер зазначає: «Двоє хлопців вже демобілізувались , оформляють інвалідності, один ще в інвалідному візку в госпіталі, а один зараз на Сході. Ну і який в нього має бути настрій і бойовий дух, якщо його держава кинула на зарплату за 4 місяці перебування в госпіталі??? Певно цей бардак можна зупинити лише публічними розстрілами тилових «фінкрис»!!!»

Василь Нагорний порадив, що робити у такій ситуації: «Ще раз нагадую, перше, що зробіть, це зателефонуйте на гарячу лінію Міноборони, і телефонуйте до тих пір, поки не буде реагування, зверніться у військову прокуратуру, напишіть заяву про вчинення злочину, хай вносять в реєстр і розслідують. Якщо марно, то приходьте – будемо судитись».

«По фактам не повноти виплати грошового забезпечення військовослужбовцям, винагороди учасникам АТО тощо) контакти: номера телефонів: (044) 243-44-74 (черговий, цілодобово), (095) 470-62-28(у робочий час, з 9.00 до 18.00), електронна адреса: auditmou@ukr.net, поштова адреса: 03168, м. Київ-168, Повітрофлотський проспект, 6 (з приміткою для Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю МО України)», – йдеться в його дписі..