Гунчик просить перевізників про пільги для бійців

Поставитися з розумінням та людяністю до військових та членів їхніх сімей просить голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

Звернення очільника Волині у зв’язку з відміною пільг у транспорті опубліковане на офіційному сайті облдержадміністрації.

«Шановні волиняни! Звертатись до вас змушує ситуація, що склалася у зв’язку з відміною пільг родинам загиблих учасників антитерористичної операції. У першу чергу це стосується права на пільговий проїзд у громадському транспорті. І мені дуже прикро, що в області неодноразово мали місце випадки, коли водії автобусів або маршрутних таксі відмовлялися безкоштовно перевозити членів сімей, чиї рідні загинули під час бойових дій на Сходів України. Ще гірше – змушували людей залишити громадський транспорт та висаджували посеред маршруту», ‒ йдеться в публікації.

Гунчик звертає увагу на важкі часи, які нині переживає Україна і через які Уряд змушений звертатися до таких «непопулярних» рішень. «Однак, переконаний, справедливість повинна бути відновлена і пільги – повернуті. Саме тому обласна державна адміністрація у червні звернулася до Уряду з відповідною ініціативою щодо внесення змін до законодавства», ‒ йдеться в тексті.

Проте до того, поки це питання вирішиться Володимир Гунчик просить перевізників «з розумінням до необхідності пільгового проїзду членів родин загиблих в АТО та Героїв Небесної Сотні».

«Ваша допомога потрібна сьогодні, адже Україна сильна кожним з нас. Спільними зусиллями не допустімо поширення жорстокості та цинізму. Маємо розуміти: крім чітко прописаних нормативно-правових актів є ще й етичні норми, моральний фактор та християнські цінності», ‒ резюмує Гунчик.