Волинським воїнам сказали, куди скаржитись на харчування

Опублікували номер гарячої лінії Тилу, подзвонивши на який військові можуть поскаржитися на харчування у частинах.

Про це йдеться на сторінці Волинський Обласний Військовий Комісаріат у Facebook.

«До уваги військовослужбовців! З метою підвищення якості вашого харчування та обслуговування працює «гаряча лінія» Тилу», – йдеться у повідомленні.

Також військовослужбовцям нагадали, що у кожній їдальні військової частини повинне бути меню з асортиментом страв та фактичний вихід порції. Окрім того, у комісаріаті наголошують, що меню має бути різноплановим та розміщуватися на місці контролю. Зміни в меню вносять лише за письмовим дозволом командира. На місці контролю мають бути ваги, з промаркованим посудом, де відображається вага контрольного посуду.

Ще один важливий фактор – чистота та зовнішній вигляд персоналу.

«Також вам потрібно бути впевненим, що ви перебуваєте на продовольчому забезпеченні. Для цього треба уточнити у свого безпосереднього командира (начальника) чи поставив він вас на забезпечення. Якщо ні — звертайтеся на «гарячу лінію», – переконують бійців.

У разі, якщо військового не влаштовує якість харчування, або існують проблеми з нормою продуктів, чи їдальня не відповідає санітарним нормам,  закликають телефонувати на «гарячу лінію» Тилу: 0 800 507 309. Також можна звернутися до чергового по Тилу: (044) 483 59 63.