Володимир: депутати не дали Юнаку землю

Володимир-Волинська міськрада відтермінувала розгляд поданих документів на оренду земельної ділянки фірми, яку пов’язують із місцевим бізнесменом Миколою Юнаком.

Про це повідомляє Під прицілом.

За інформацією Володимир-Волинської об’єднаної податкової інспекції майже мільйон 800 тисяч гривень земельного податку надійшло в місцеву казну княжого краю за п’ять місяців цього року. А якби податок за землю сплачувало і підприємство «Юнком Трейд», то ця цифра була б значно більшою.

На 44-ій сесії Володимир-Волинської міської ради депутати підрахували: земельна ділянка, на якій знаходяться споруди підприємства, придбані три роки тому у ВАТ «Родючість», – понад 22 тисячі квадратних метрів. А це щороку приблизно 70 тисяч гривень можливого податку.

original-678c3685de61a7795f32beed2f9c0ca7

«Мати нерухомість на так званій «нічийній землі», мабуть, є певним розрахунком бізнесмена Миколи Юнака. Придбані приміщення — напівзруйновані, і великої цінності не становлять. Тому, вочевидь, власник доки накопичував кошти на новий проект – майбутній комплекс з переробки сої і ріпаку, тож і вирішив зекономити на земельному податку», – інформує видання.

Юнак залучив чималі кошти у розвиток власного бізнесу: фірми «Захід Трейд» та Юнком-Трейд», зайнявся сільським господарством на землях Володимир-Волинського та Любомльського районів, придбав нерухомість у «Родючості»

За інформацією видання, членство у Партії регіонів та постійне фінансування політсили Януковича допомогло Миколі Юнаку отримати в оренду на 25 років 14 253 гектари лісу. Сьогодні він – засновник лісового товариства «Ішів», найбільший в області орендар лісів. Варто додати, що ці мисливські угіддя впираються в кордон з Польщею.

Вочевидь, Юнак розраховував на те, що на сесії приймуть рішення про оренду чи постійне користування землею гамузем серед інших питань. «Може б так і вийшло три роки тому, коли при владі були його однопартійці та люди, які постійно їздили з ним на «чорні» полювання, відпочивали у лісових будиночках лісництва», – розмірковує один з місцевих депутатів.

Затягнувши з подачею документів на оренду, прорахувався Микола Юнак. Депутати відтермінували розгляд поданих документів до вирішення підприємцем усіх спірних питань.