У Луцьку знищили історичну будівлю

У Луцьку розвалили історичну будівлю – цегельний завод віком понад 100 років. На жаль, цегельня не була внесена до переліку пам’яток, що призвело до того, що приміщення розібрали на цеглу.

Про це повідомляють у «Народному Контролі» Волині

«Реалізовували, продавали, людям зарплату платили», – відповідають у нефункціонуючому цегельному заводі на запитання, куди поділи старовинну цеглу.

«Історична спадщина не хвилює ні центральну владу, ні місцеву. І це з того часу, як сюди прийшли господарювати перші совєти, а зараз продовжують їхні нащадки, до яких спокійно можна віднести більшість керівників міста та області з 1991 року. Намагаємося з громадськістю хоч якось на це впливати. Та де там, коли масштаби цинізму та невігластва – глобальні, як приклад – старовинна луцька цегельня, якій понад 100 років. З неї збудовано півміста тогочасної забудови, збереглась до наших часів. В перелік історичних пам’яток не внесли, приватизували, тепер доруйновують та планують будувати житловий масив. Когось запитали? Не думаю…Ми можемо розмірковувати про загально-політичні розклади та проблеми, не бачачи та не вирішуючи свого, що за парканом», – написав на своїй сторінці у Facebook керівник «Народного Контролю» Волині Павло Данильчук.