У Луцьк на ротацію повернулися добровольці зі «Світязя»

Бійці роти патрульної служби міліції особливого призначення змінили колег у зоні бойового конфлікту, тож частина добровольців повернулася з Луганщини на відпочинок.

Про те, як минув місяць у зоні бойового конфлікту та які завдання виконували, правоохоронці не розповідають: мовляв ‒ службова таємниця. Найбільше бійці «Світязя» діляться розмовами про свій емоційний стан та переживання від розлуки із рідними, ‒ йдеться в повідомленні СЗГ УМВС Волині.

«Україна ‒ одна, але вона така різна: тут ‒ мир, сонце, життя, дитячий сміх, там – тонка грань, де життя межує зі смертю так близько, що бувають миті, коли в думках прощаєшся зі світом. Але ти готовий стерпіти усі випробування служби й долі, аби бути впевненим у тому, що ця війна не переступить порогу твоєї домівки, що твої діти житимуть у незалежній державі без війни і страху», ‒ кажуть бійці.

Добровольці з Волині готові боротися до останнього, адже мають спільне прагнення ‒ повернути мирне небо в Україну. Тож, незважаючи на втому, стверджують: відпочивши, знову поїдуть на допомогу бойовим побратимам.