Нововолинськ: учаснику АТО вдруге відмовляють у землі

Депутати міської ради на черговій сесії можуть укотре відмовити учасникові АТО Олександрові Мосейчуку в праві отримати земельну ділянку для будівництва.

Про це йдеться в проекті рішення, ‒ пише Нововолинський інформаційний портал.

«Відмовити Мосейчуку Олександру Олексійовичу, як учаснику АТО, у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд по вул. Киселя у зв’язку з тим, що рішенням міської ради від 3червня 2011р.№7/8 земельні ділянки по вул. Киселя продаються виключно на земельних торгах крім земельних ділянок, які безкоштовно виділені у власність виключно пільговим категоріям громадян (багатодітні сім’ї, понад п’ятеро дітей)», ‒ йдеться в документі.

Олександрові депутати відмовляють уже вдруге, незважаючи на те, що в місті (на вулиці Адама Киселя) ‒ ще до десятка ділянок під забудову, на які поки ніхто не претендує.

«Після першої відмови я написав офіційний запит до Держкомзему про наявність вільних ділянок, ‒ розповідає Олександр Мосейчук. ‒ Отримав відповідь: ділянки під забудову в місті є, їх одинадцять, одна ‒ на вулиці Сагайдачного, ще десять ‒ на Адама Киселя. Тому знову написав прохання виділити землю. А завтра піду на сесію і подивлюсь в очі депутатам».

Якщо депутати завтра знову відмовлять, Олександр Мосейчук зі своїм адвокатом планують вирішувати питання в суді й уже готують низку скарг до найвищого керівництва держави.