На Схід поїде волинська допомога

Багатотонний вантаж, збори якого організувала ГО  “Луцька районна спілка учасників АТО” та Луцька районна рада, вже сьогодні поїде на передову.

Передачу для волинян, які служать у 14-тій бригаді та БТрО «Волинь», відправлять 14 липня до Маріуполя.

«Ми обговорили можливість збору продуктів  з керівництвом району. Вони на селекторній нараді оголосили це головам сільських рад, де люди й зібрали продукти», – повідомив голова ГО «Луцька районна спілка учасників АТО» Віталій Пудлік.

Він розповів, що сам служив у 14-тій бригаді, тому часто спілкується з хлопцями. Як тільки дізнався про потребу в продуктах харчування, одразу ж звернувся до Луцької районної ради. Вантаж на передову зібрали за тиждень.

Бійцям відвезуть продукти харчування, 5000 літрів джерельної води, а також засоби гігієни. Завантажити  продукти в автомобіль зголосилися бійці, які брали участь у війні на Сході України.

Довантажать передачу й представники таких організацій як «Автомайдан України» та «Самооборона Волині».

Голова Луцької райради Олексій Гвоздецький подякував головам сільських рад, які «попрацювали» з громадами – на заклик зібрати продукти зібралися понад 15 сільських рад. Також він висловив подяку приватним підприємцям, які надали частину продуктів.

Віталій Пудлік  додав, що бійці потребують форми та берців, тому у майбутньому від спілки учасників АТО  планують відправляти на передову ще й амуніцію.

 

Продукти для відправки бійцям на Схід можна приносити на склад на вулицю Ковельську, 53 (знаходиться за райдержадміністрацією).

Картка  ГО «Луцька районна спілка учасників АТО»  р/р (Приватбанк) 26004055511191.