Історія від волонтера: Доброї ночі! Як Вам спиться?

Волинський волонтер Андрій Попик розповів про труднощі, які виникають під час проходження митниці.

Про це він написав у Facebook.

Публікуємо його допис без змін та правок:

Доброї ночі! Як Вам спиться?

Я гадав у нас щось змінилось, сформувалось взаємодія і взаєморозуміння між волонтерами і працівниками митниці (прикордонниками і митниками), а ні на жаль. Я згідний, що пізно подали інформацію по машині в 23:30, згідний, що рано приперся 03:30.

Але панове є невеличкий нюанс, я це роблю не заради власного збагачення чи службового обов’язку, а заради хоч чимось зберегти життя в 99% зовсім мені не знайомих людей, котрі ціною свого життя стримують ординське кодло.

Я не маю на меті когось звинуватити, я прошу з розумінням ставитись до людських грошей, котрі з кожним днем і так важко залучати. Ви гадаєте, що потреби бійців зменшились, чи як каже МО: вони забезпечені на 100%. Я Вас розчарую. З 100 комплектів форми привезеної на минулому тижні лишилось менше 20, це на хвилинку одягнуто 80 бійців.

Кожен неплановий приїзд на митницю це витрати, які при переводі у форму кітель+ штани, у мене їх було вже понад десяток, отже 10 бійців без форми (точніше у “якісній” вітчизняній формі).

Я не кажу про дні відірвані у волонтерів від сім’ї та основної роботи (так вони теж десь працюють, бо курва їсти хочеться і діти є, яких одним патріотизмом не нагодуєш і не одягнеш).

Так от панове, дуже прошу оперативніше опрацьовувати інформацію і доводити до підлеглих, бо ж терпіння воно не вічне.