Григоренко розповів про економію завдяки планшетам для депутатів

Секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко розповів, для чого депутатам купили планшети. За його словами, таким чином вдасться зекономити кошти міської ради.

Про це він розповів 14 липня під час оперативної наради.

Більшість депутатів, за словами Григоренка, таки відмовилися від планшетів, бо мають свої. Отож, тепер проекти рішень не будуть роздруковувати кожному окремо, а надсилатимуть в електронному вигляді.

«Все одно кошти витрачалися би на папір. Тобто, та сума, яку ми витратили на закупівлю планшетів, а це близько 70 тисяч гривень, приблизно та сама сума витрачалася папір, чорнило, картриджі…», ‒ зазначив Григоренко. А так, як стверджує він, планшети будуть службовим майном і депутати нестимуть за них відповідальність.

За його словами, цього року «вийдуть в нуль» за витраченими на планшети коштів та коштів, які б мали витратити на папір. А оскільки планшети прослужать декілька років, то вдасться навіть зекономити. Він додав, що закуплені «далеко не найдорожчі» планшети.

Також Григоренко розповів, що після закінчення каденції депутати здадуть планшети, якими будуть користуватися їхні наступники. Такий крок, за його словами, – не новація Луцької міськради – планшетами, до прикладу, вже користуються депутати Харківської міської ради.