Добровольці «заклеймили позором» луцький ДУК за акцію проти Єремеєва

Учасники АТО та колишні бійці добровольчих батальйонів засуджують вчорашню акцію з обливанням офісу «Континіуму» фекаліями.

Про це вони заявили під час прес-конференції 14 липня.

Щодо акції, проведеної 13 липня представниками 3-го запасного батальйону ДУКу, учасники прес-конференції висловили своє негативне ставлення. Екс-боєць «Айдару» Ігор Рицко висловив думку, що ситуація, що відбулася – «провокація з їх сторони», та добровольці «матимуть з ними розмову». За словами Рицка, хоч вони і не підтримують групу Єремєєва «Воля народу», такі методи є неприпустимими.

Ветеран ДУКу В’ячеслав Бакулін відзначив, що добровольці проти такого прояву протесту. Водночас він відзначив, що не є офіційним представником ДУКу, і попросив не пов’язувати його з 3-тім запасним батальйоном ДУКу.

Добровольці нагадали, що напередодні акції представники 3-го запасного батальйону ДУК підписали звернення разом з правоохоронними органами щодо збереження стабільної ситуації на Волині, і «буквально за годину після цього самі ж вчинили провокацію». Тому дії ДУКівців добровольці прирівняли до «дій дітей в піонерському таборі».

ДИВИТИСЯ ФОТО АКЦІЇ

Водночас ДУКівець Юрій Ревкович додав, що мити екскременти не приїде «ні Єремєєв, ні його топ-менеджери», а прибирати це доведеться простим людям.