Якобчук «протягує» на митницю людей Калетника, ‒ Гузь

Нардеп з Волині Ігор Гузь розповів, що в.о.керівника Волинської митниці Дмитро Якобчук повертає на митницю людей Калетника, а голова ДФС Роман Насіров і досі не здав депутатський мандат.

Про це він заявив під час прес-конференції 13 липня.

«Пан Насіров ніби почув вимоги громадськості, і Микитюк, який вже був погоджений на посаду, таки не призначений, ‒ зазначив Гузь. ‒ Проте призначення на посаду керівника Дмитра Якобчука не надто покращило ситуацію, оскільки він є людиною Микитюка, всі це знають».

Гузь додав, що Якобчук повертає на митницю людей Калетника. «Я вимагаю відкритого конкурсу на посаду начальника Волинської митниці», ‒ додав Гузь. Таку позицію він пообіцяв відстоювати і на трибуні Верховної Ради. «Призначення стиха», за його словами, призводять до продовження контрабанди.

«Якщо пан Насіров буде нехтувати, то ескалація конфлікту на Волинській митниці буде продовжуватися», ‒ додав Гузь Він нагадав, що Насіров і досі не здав депутатський мандат, тому, на думку нардепа, можливо, хоче «порозставляти» свої кадри по країні, а потім повернутися до депутатства.

Нагадаємо, Дмитро Якобчук свого часу заперечив чутки про його родинні зв’язки з колишнім очільником Волинської митниці Романом Микитюком.