Волині зменшили завдання з мобілізації шостої хвилі

Завдання шостої хвилі мобілізації для Волинського обласного військового комісаріату зменшили на 152 людини – до 1300 осіб.

Про це повідомив 13 липня під час оперативної наради у губернатора в. о. обласного військового комісара Роман Кулик.

Головний військовий комісар розповів, що завдання для Волині зараз становить 1300 військовозобов’язаних та 109 офіцерів. Це на 152 людини менше, ніж спочатку. Від 19 червня до військкоматів звернулося 10 добровольців. Доставка військовозобов’язаних у навчальні центри розпочалася 9 липня – зараз доставлено 16% від запланованого.

Водночас Роман Кулик повідомив про значну кількість «ухилянтів». За його словами, було оповіщено майже 2000 військовозобов’язаних, проте значний відсоток з них знаходиться за межами області або навіть країни. Тому додатково кількість оповіщених збільшили до 8 тисяч осіб.

Отож, станом на 13 липня оповіщено лише 32% військовозобов’язаних. За шосту чергу мобілізації з майже 3000 оповіщених на медичні огляди прибули лише 900 осіб, 150 з яких його не завершили.

В розшук оголошено вже 2177 громадян. Критична ситуація у містах Володимирі-Волинському та Ковелі, а також у Ковельському, Камінь-Каширському, Ратнівському, Старовижівському районах. Серед проблем мобілізації і низький відсоток придатності – лише 46% тих, хто пройшов огляди, придатні до військової служби.