Нардеп від Волині прокоментував події в Мукачевому

Ігор Гузь вважає, що події, які відбулися в Мукачевому, теоретично можливі і на Волині через напружену ситуацію з контрабандою.

Водночас такі випадки необхідно локалізовувати та не допускати застосування зброї.

«Події, які там розвиваються, напряму пов’язані з контрабандою», ‒ нагадав Гузь. Він вважає, що це можливий варіант і для Волині. Нардеп зазначив, що ситуація у Володимирі, Устилузі чи Ягодині, можливо, трошки менше напружена, але схожа.

«З одного боку влада отримала сигнал, що якщо бардак не припиниться, то подібні фронти можуть утворитися по всій Україні. Це сигнал для правоохоронних органів», ‒ зазначив Гузь.

З іншого боку, за його словами,абсолютно неприпустимими є те, що «представники тих чи інших батальйонів будуть роз’їзджати по місту і підривати автомобілі правоохоронців». Гузь зазначив, що навіть якщо зброя трофейна, то застосовувати її на мирній території не можна, адже внаслідок подій загинули і мирні люди.

«У багатьох людей в фейсбуці є презумпція невинності, що люди з автоматами мають чинити виключно добро», ‒ резюмував Гузь. В такому випадку, якщо у межах одного міста почнуть конфліктувати представники різних батальйонів, то в країні почнеться тотальна війна, ‒ переконаний він.

Тому нардеп підкреслив, що такі ситуації ‒ неприпустимі, і такі речі не можна виправдовувати, а «треба присікати на корені».