Нардеп Гузь розповів про «волонтерський закон»

Нардеп від Волині Ігор Гузь пояснив, що постанова Уряду, яка викликала невдоволення серед волонтерів, зовсім не має на меті обмежити їхню діяльність. Навпаки – таким чином хочуть «перекрити» доступ коштів для псевдоволонтерів.

Про це він розповів під час прес-конференції 13 липня.

«Уряд хотів відсікти всіх людей, які не мають юридичних моментів, а просто виходять на вулицю збирати гроші», ‒ вважає Гузь. Він додав, що через фонди простіше проконтролювати збір коштів. Водночас він зазначив, що не чув від «великих» всеукраїнських волонтерів особливих «претензій до нової постанови – більшість з них вже давно мають оформлені благодійні фонди. Проте, якщо для волонтерів нова постанова принесе значні незручності, то Гузь готовий до діалогу.

«Але ще раз кажу: треба закінчувати з диванною демократією. В нас має бути діалог», ‒ додав Гузь. Тому необхідно обговорити цю проблему з громадськістю. Також нардеп попросив волонтерів дати йому конкретні пропозиції щодо змін у розпорядженні уряду з обґрунтуванням, чому треба внести такі зміни. В зверненні волонтери також мають подати пропозиції щодо «покращення» постанови.