Найєм розповів, що дізнався про бій в Мукачеві

Народний депутат Мустафа Найєм приїхав у Мукачево та розповів, що йому вдалося дізнатися про сьогоднішню стрілялину. Кажуть, що йдеться про переділ ринку контрабандних цигарок.

Про це він написав у Facebook. Публікуємо його допис без змін та правок:

Спочатку між представниками Правого сектора і Михайла Ланьо була призначена стрілка в ресторані Дракон, в Мукачеві на вулиці Лермонтова. Пізніше зустріч перенесли в поруч стоїть спорткомплекс Антарес. Обидві ці підприємства контролюються Михайлом Ланьо.

Представники Правого сектора прибутку на чотирьох джипах, всього 21 чоловік. Підійшли до воріт, охоронця попросили викликати Михайла Ланьо. Після перепалки охоронцеві вистрілили в голову. Зараз він у комі і знаходиться в реанімації.

Приблизно о 13:20 на черговий номер 102 надійшло повідомлення, що люди в камуфляжі перекрили вулицю Лермонтова. На місце прибув начальник міліції міста Віталій Шіманяк. У ході переговорів йому поставили ультиматум здати зброю. Коли начальник відмовився, почалася стрілянина – представники Правого сектора стріляли в повітря, вибухнула димова шашка. Джипи протаранили міліцейський УАЗ і почалася погоня.

На розвилці Мукачево-Колчин виїхали на трасу Київ-Чоп. Трасу перекрили в районі заправки три машини МВС. На першій машині-джип колони Правого сектора було встановлено стрічковий кулемет Калашникова. Стрілянина велася також з РПГ і Мух. Три міліцейські машини були знищені, колона джипів прорвалися в район Червоної гори, на в’їзді Мукачево з боку траси Київ-Чоп.

В результаті перестрілки двоє представників Правого сектора були вбиті, четверо співробітників міліції було поранено, з них троє – легко і один важко (розірвана ступня). На даний момент відомо, що серед представників ПС є бійці батальйону Согечко, регулярно брали участь у боях на східному фронті. Зараз з ПС ведуть переговори про здачу.

Тепер про причини. За розповідями місцевих це переділ ринку контрабанди сигарет. Хто з ким і що ділив, намагаюся з’ясувати.