Керівник «Луцьктепла» каже, що не ставленик Єремеєва

Новопризначений керівник ДКП «Луцьктепло» Юрій Паращій каже, що отримав посаду через зв’язка із рекрутинговими агенціями та відправляв резюме міському голові, аби отримати посаду.

Про це йшлося під час прямого ефіру на ТРК «Аверс» у дискусійному клубі «Прошу слова» 10-го липня, – повідомляє ІА «Волинські новини».

Під час телеефіру у новопризначеного посадовця запитали, як він опинився у кріслі директора ДКП «Луцьктепло». Юрій Паращій сказав, що у цьому йому допомогли знайомі.

«На попередній роботі я багато років працював, маю чимало зв’язків з багатьма рекрутинговими агентствами та людьми, які розбираються у кадровій політиці. Тому, коли мені сказали, що є вакансія, і можуть дати телефон та електронну адресу голови міста, щоб надіслати резюме, я це приняв до уваги. Далі відбір проходив не залежно від мене: я працював на роботі, в в один прекрасний день до мене подзвонили, щоб я приїхав на співбесіду. Ми поспілкувалися, потім вдруге приїхав, і мені сказали, що підпишуть контракт», – розповідає Паращій.

Зауважимо, раніше Луцький міський голова Микола Романюк говорив про те, що знайшов нового посадовця завдяки рекрутинговому агентству. Тож, журналісти уточнили у Юрія Паращій, яке саме агентство допомогло меру.

«Я вже казав, що у мене багато знайомих, які працюють в агентствах», – уникнув конкретної відповіді гість студії.

Щодо цього кадрового призначення, то активіст «Самооборони Волині» Богдан Климчук висловив припущення, буцімто Паращій – ставленик градоначальника.

«Це – шоу, адже ми усі прекрасно розуміємо, що є мер, який призначив на посаду свого ставленика без прозорого конкурсу», – наголосив Климчук.

Депутат Андрій Осіпов теж зауважив, що для того, аби призначити на посаду керівника одного з найбільших комунальних підприємств міста, необхідно проводити відкритий конкурс.

«Чим важча у людини хвороба, тим більш фахового лікаря вона шукає, так само і на підприємстві, адже воно у величезній кризовій недузі. Тут потрібен ефективний менеджер, який зможе впровадити комплекс заходів, щоб вивести його з занепаду. Взагалі не знаю, що робив Микола Романюк, шукаючи півроку фахівця і в кінцевому результаті призначивши керівником «Луцьктепло» Юрія Паращія», – сказав Осіпов.

І вже звертаючись, власне, до Паращія, додав: «У Вас знань навіть на рівень молодшого персоналу не вистачає. Адже Ви у цій студії не назвали жодного конкретного заходу чи стратегії, який плануєте впроваджувати. А це – некомпетентність та непрофесіоналізм. Тому нам потрібно змінити керівника через прозорий конкурс, аби обрати справді фахівця, який розбирається у кризовому менеджменті, адже такої практики у Вас немає. Ви працювали на керівній посаді 6 років у комфортних умовах, але це не те, що зараз потрібно «Луцьктеплу»», – вважає Осіпов.

На це висловлювання перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев відповів, що новий керівник – це молода, розумна людина з керівним досвідом. Втім, не всі з цим погодилися у студії й дорікнули йому, мовляв, не варто ставити на підприємство, яке перебуває у критичному стані, людей, аби ті тренувалися у кризовому менеджменті.

У відповідь на це Юрій Паращій заявив, що фаховий спеціаліст кризового менеджменту не захоче працювати на ДКП «Луцьктепло».

«Ви казали, що в Україні є одиниці кризових менеджерів, кількість яких можна перерахувати на одній руці, то я думаю, що такі спеціалісти не приїдуть на «Луцьктепло»», – запевнив він.

Виправдовуючись, Паращій розповів, мовляв, у 2001 році він закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, отримав кваліфікацію «інженер-механік» зі спеціальністю «проектування і спорудження нафтогазопроводів». У 2003-му році здобув другу вищу освіту «бухгалтер-економіст» в університеті в Івано-Франківську. Із 2007-го року працював у компанії ТАП «Львівгаз» начальником управління комерційною діяльністю. У 2009 році очолив філію управління експлуатації газовим господарством.

Нагадаємо, опоненти Миколи Романюка заявляли, що Юрій Паращій пов’язаний із групою компаній «Континіум».