Із Луцька обіцяють автобус в Італію

Під час засідань українсько-італійської комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень в Римі погодили відкриття трьох нових автобучних маршрутів: Пескара – Луцьк, Рим – Львів, Пескара – Львів.

Засідання відбувалися 7-8 липня, повідомляє «Урядовий кур’єр».

Під час засідання сторони обговорили низку чутливих для перевізників питань, зокрема, переглянули існуючі регулярні пасажирські маршрути між Україною та Італією та узгодили квоту дозволів на здійснення міжнародних вантажних перевезень у 2016 р.

Також обмінялися інформацією про комерційні перевезення між двома країнами в 2013 та 2014 роках, і відзначили спад об’єму перевезених вантажів. Передусім це наслідок загальної економічної кризи, а також політичної ситуації, що склалася в Україні.

Перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер зазначив, що з початку року українські перевізники уже використали більшу частину дозволів річної квоти. У першу чергу, це зумовлено тим, що автомобільні перевезення на даний час є для українських операторів найдешевшими і, порівняно з іншими формами, відповідають сучасному розвитку інфраструктури.